Zwroty

Zwroty

 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 


Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) 


[DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. ............................................. Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................................................................................................................................., numer oferty............................................................. . 

Data zawarcia umowy to ............................................................, 

data odbioru............................................................................... . 

Imię i nazwisko.......................................................................................... 

Login Allegro.............................................................................................. 

Adres ........................................................................................................... Data.............................................................................................................. .................................................................................................................. 


Podpis 


(Podpis tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

 

 

V. Reklamacje i zwroty

Jak zwrócić towar?

Kupując w naszym sklepie masz możliwość dokonania zwrotu nieużywanego produktu bez podawania przyczyny do 14 dni.

Odeślij przesyłkę wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy na adres:

 

Dane sprzedającego :

WERTIS Adam Klej

ul. Elewatorska 29

15-620 Białystok

NIP: 542-318-34-53

REGON: 200873727


Czy muszę płacić za przesyłkę?

Zwrot towaru odbywa się na koszt klienta.

Odsyłając zwracaną przesyłkę pamiętaj o załączeniu pisemnego oświadczenia odstąpienia od umowy. 

  

 

Producenci

Newsletter

Tax Free

image

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie